Wideofilmowanie Wiśniowa

Pomysły na wyjątkowy film ślubny

Tradycyjne filmy ze ślubu i wesela trwały zazwyczaj średnio od 3 do 6 godzin. Z tego powodu część gości rezygnowała z oglądania pamiątki ślubnej, z kolei inni decydowali się tylko a częściowe oglądanie filmu. Stosowany podkład muzyczny nie dawał żadnej satysfakcji Parom Młodym z uwieczniania jednego z najważniejszych dni w życiu.

Dlatego niektóre pary narzeczeńskie zrezygnowały z filmowania uroczystości Zaślubin, i przyjęcia weselnego. Wybrały jedynie pamiątkę w postaci fotografii ślubnych.

20141006 15-33-48 Weronika i Bartek

Obecnie pojawiły się nowe trendy, które pozwalają na uchwycenie najpiękniejszych chwil, również spontanicznych. Poza tym, filmy ślubne w nowym wydaniu są atrakcyjną formą obdarowania zaproszonych gości, i rodziców w ramach podziękowań.

Skrótowo

Na rynku filmowym obecnie panuje zasada, że filmy ślubne muszą trwać krócej, i intensywniej. Dzięki temu, w możliwie najkrótszym czasie zostają ujęte wszystkie emocje, i najważniejsze chwile. W ten sposób zostaje stworzona historia, która wraz z podkładem muzycznym tworzy spójną całość.

Teledyski ślubne

Na popularności zyskują teledyski ślubne. Zwykle są to kilkunastominutowe klipy zawierające szybkie, i dynamiczne ujęcia tzw. „przebłyski” z dnia Ślubu, i przyjęcia weselnego. Najczęściej wykorzystywane są jako podziękowania dla gości za przybycie.

SDE

SDE czyli „Same Day Edit” lub „Coming Soon” to film zmontowany jeszcze tego samego dnia. Jego edycja jest przyśpieszona. Pozwala to na zaprezentowanie pięknych, a zarazem pełnych emocji filmów podczas przyjęcia weselnego. Zwykle tematyką filmów jest zaprezentowanie najważniejszych momentów z przygotowań przedślubnych oraz krótkiego spaceru bądź pleneru po ceremonii. Niektóre pary decydują się na przedstawienie historii Młodej Pary, która jest przeplatana z wypowiedziami nowożeńców, i zapewnieniami o dozgonnej miłości.

Podziękowania dla rodziców

Tradycyjne podziękowania dla rodziców Państwa Młodych odbywały się w trakcie wesela. Nie zawsze Pan Młody, i Panna Młoda potrafili powiedzieć to wszystko co mieli do przekazania. Dzisiaj, podziękowania dla rodziców wyglądają zupełnie inaczej. Filmowane są jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości zawarcia związku małżeńskiego, i wesela. I emitowane w trakcie z projektorów. W ten sposób możliwa jest do uniknięcia pomyłka. Poza tym takie podejście sprawi, że zaproszeni goście będą mieli kolejną oryginalną rozrywkę podczas przyjęcia weselnego.

Aspekt techniczny

Filmy ślubne zazwyczaj są zapisywane formacie HD. Pozwala to na przetrwanie filmu przez wiele lat w niezmienionej, i wysokiej jakości. Odtwarzany obraz jest żywy, naprawdę bardzo wyraźny. Coraz częściej oprócz kamer, wykorzystywane są aparaty cyfrowe zawierające lustrzanki. Filmowanie za pomocą lustrzanki nie jest łatwym zadaniem, a i od operatora wymaga znacznie większych umiejętności oraz doświadczenia niż w przypadku obsługi tradycyjną kamerą. Jednakże, daje nieporównywalnie większe efekty.

Kamerzysta i Fotograf ślubny

 

 

ROZMAITOŚCI

Podróż poślubna to wspaniały element tradycji, na który Nowożeńcy czekają z ogromnym entuzjazmem.
Prócz wspaniałych miejsc, widoków i niepowtarzalnych krajobrazów Państwo Młodzi po wyczerpujących przygotowaniach do ślubu i wesela mogą nareszcie cieszyć się wyłącznie sobą i przeżywać niezapomniane chwile, które zapiszą się w ich pamięci bardzo trwale. Warto dobrze zaplanować tę bajeczną wyprawę.

Zagraniczna podróż poślubna

Marzeniem wielu par jest niesamowita podróż, do zagranicznych krajów, gdzie pomaga się zrelaksować wspaniale słońce, cudowne wybrzeże, śródziemnomorski klimat. Miesiąc miodowy to idealna okazja na szalony i długo wyczekiwany wyjazd.

Podróż poślubna do Hiszpanii

Miejscem wartym zobaczenia jest bez wątpienia Hiszpania – zachwycające góry, gorące plaże i zabytki. Kraj ten jest odwiedzany co roku przez miliony turystów uwielbiających czyste morza i wysokie temperatury. Możecie dać się porwać gorącym rytmom flamenco, obejrzeć torreadorów poskramiających waleczne byki w przepięknym mieście Pampeluna, zwiedzić Madryt, Walencję i Barcelonę . Poza tym Majorka  – największa na archipelagu Balearów malownicza wyspa hiszpańska.

Wycieczka do Egiptu

A może Egipt? Kraj przygody, bezkresnych pustyń, grobowców, sfinksów. Egipt jest prawdziwym rajem i możecie odkryć go wspólnie. Złociste plaże, fascynujący świat podwodny, piramidy w Gizie, a na pewno Kair – stolica znajdująca się nad potężną rzeką Nil, pełna zabytków i ciekawych muzeów. Poza tym Hurghada – posiada wspaniałe rafy koralowe, wraki statków. W centrum miasteczka znajduje się mnóstwo straganów, gdzie możecie nabyć unikalne pamiątki, które na zawsze już będą przywoływać w pamięci przygody podróży poślubnej.

Podróż poślubna do Japonii

Japonia – kraj kwitnącej wiśni, miejsce równie wspaniałe i poniekąd tajemnicze. Odkrywanie kultury wschodu, szczególnie dla Europejczyków stanowi niesamowite wyzwanie. Jest ona elementem niezwykle bogatym, przekazywanym pieczołowicie z pokolenia na pokolenie. Japonia leży na Pacyfiku, posiada urozmaicony krajobraz i klimat, co sprzyja organizowaniu różnorodnych form wypoczynku. Popularne jest korzystanie przez turystów z uzdrowisk termalnych oraz onsenów w Hakone, kąpieli słonecznych na Wyspie Nansei, czy też górskich wędrówek i spływów kajakowych w Alpach Japońskich. Oferta jak widać jest bardzo bogata, nie ulega wątpliwości, iż każda Para Młoda znajdzie w niej coś odpowiedniego właśnie dla siebie.

Miesiąc miodowy w Polsce

Podróż poślubna w góry

A dlaczego nie zastanowić się nad wypoczynkiem w naszym uroczym kraju? Polska również posiada wiele wspaniałych miejsc, które emanują niezwykłością. Podróż poślubna w góry to cudowny pomysł nie tylko wtedy, gdy lubicie aktywny wypoczynek. Godne uwagi jest Zakopane, położone u stóp wielkich Tatr. Możecie rozkoszować się długimi spacerami przemierzając kuprówki, smakiem góralskiego oscypka, przepięknymi widokami niezależnie od pory roku. Warto odwiedzić Gubałówkę, Dolinę Chochołowską, wszelkie zakątki Narodowego Parku Tatrzańskiego, czy też Morskie Oko i jego malownicze okolice. Wieczorami w góralskich karczmach urzekać Was będzie regionalna kuchnia i muzyka, której nie usłyszycie w takim wydaniu nigdzie indziej.

Długi wyjazd nad morze

Podróż poślubna nad Bałtyk to dobry pomysł. Na uwagę zasługuje na przykład Ustka – kurort nadmorski, gdzie latem spotkacie wiele atrakcji. Cudowna promenada, plaża, kawiarenki, wieczorne występy i imprezy w klubach dyskotekowych. Ponadto wspaniały festiwal sztucznych ogni, który tradycyjnie odbywa się w lipcu i jest naprawdę fenomenalnym przeżyciem, o czym trzeba przekonać się osobiście. Warte odwiedzenia są również Międzyzdroje. W słynnym hotelu „Amber” poczujecie się niczym gwiazdy i macie również szanse spotkać je osobiście. Co roku do hotelu zjeżdża wiele osobistości i sław z całego kraju.

Wybór należy do Nowożeńców. Wasz miesiąc miodowy powinien być niezwykły, a bajkowa wyprawa na pewno sprawi Wam ogromną radość – przede wszystkim radość obcowania ze sobą. Będzie ona także ukoronowaniem Waszej miłości.