FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania
Dlaczego filmy są krótkie (90-120 min), a tyle kosztują? – W naszym społeczeństwie nadal pokutuje parametr mierzenia jakości ilością czy długością. Krótką, efektowną formę wizualną z użyciem zaawansowanego sprzętu o wiele trudniej niż dłużyznę nakręcić i z pomysłem zmontować. Ideą PROKAM Studio jest przede wszystkim tworzenie filmu z serii wysokiej jakości ujęć, a nie archiwizacja wideo. W dobie kamer cyfrowych HD, które posiada prawie każdy (nawet w telefonach) skupiamy się na rejestrowanych emocjach, estetyce i budowie kadru. Wujków jedzących obiad, plotkujące ciocie i śmieszne wydarzenia przy stole z pewnością uwieczni któryś z gości i podzieli się z Wami takim filmikiem. Dla zwolenników nagrywania „wszystkiego” mamy specjalną usługę o której więcej w dziale – Cennik.

Czy możemy otrzymać materiał bez montażu? – Surowego materiału nie oddajemy z takiego samego względu jak w restauracji nie otrzymacie Państwo wybornego kotleta i dodatkowo w reklamówce kawałka mięsa wieprzowego z którego ten kotlet był przyrządzany

Czy na ślubie może pracować tylko jeden operator? – Niestety. Specyfika filmowania lustrzankami wymaga by przy formach dokumentalnych pracowały co najmniej dwie osoby.

Czy filmujecie w całym kraju albo za granicą? – Oczywiście. Kwestia to tylko zwrot kosztów dojazdu.

Czy możecie przytrzymać termin? – Niestety. Obowiązuje zasada kto pierwszy do podpisania umowy ten lepszy. Ewentualnie możemy poinformować o innych osobach zainteresowanych terminem.

Czy robicie również zdjęcia? – Nie. Z polecanym przez nas fotografem należy umawiać się osobno.

Czy sesję plenerową kręcimy w dniu ślubu? – Na sesję umawiamy się z Państwem w jakimś innym, dogodnym dla obydwu stron terminie i miejscu. Nawet na jej klasyczną odmianę trzeba przeznaczyć co najmniej 5 h, a nawet więcej.

Czy możemy wybrać swoją muzykę? – W ograniczonym zakresie mają Państwo wpływ na dobór muzyki w filmie. Z pewnością wysłuchamy Waszych sugestii i weźmiemy pod uwagę ulubione utwory lub gatunek. Ostateczne wybory i kompozycję pozostawiamy jednak sobie.

Czy dostaniemy rabat ze względu na datę zlecenia? – Istnieje taka możliwość jeżeli ślub odbywa się np. w środku tygodnia lub poza sezonem ślubnym (miesiące – od listopada do marca, dni – od poniedziałku do piątku).

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele
Zaplanuj swój ślub i wesele

wesele